Sunscreen Stor Perde

SunScreen Stor Perde Modelleri ve Fiyatları07

Sunscreen Stor Perde

Sunscreen Stor Perde Özellikleri

Sunscreen Stor Perde cam elyafından oluşan özel bir iplikte Avrupa ülkelerinde üretilen güneşe dayanıklığından dolayı en iyi perde çeşididir. Türkiye’de hiçbir fabrikada imalatı yapılmayan tamamen Avrupa’da kumaş olarak imal edilen bir perdedir. Düz ve çapraz doku olarak üretilen en yaygın kullanılan kumaş dokusudur. Kendi aralarında %3, %5 ve %7 geçirgenliğe sahip kumaş çeşitleri ve her geçirgenlikte ayrı renkler mevcuttur. Sunscreen Stor Perde kumaşı güneşe dayanıklığıyla bilinen güneşi karşından aldığında güneşten oluşabilecek ısıdan %50 tasarruf sağlayan bir perde çeşididir. Kullanıldığı ortamlar ve ofislerde hiçbir şekilde bakış açınız kaybolmadan bir güneş gözlüğü misali olup güneşe karşı çözüm odaklı en iyi perdedir. İsminden de belli olduğu gibi güneş kırıcı ismi almaktadır. Sunscreen kelimesinden bunu anlayabiliriz.

Sunscreen Stor Perde özellikle güneş alan ev ve ofislerde tercih edliebilen gün ışığından faydalanacak en iyi perde seçeneğidir. Bilgisayar yansımasını önemseyen gün ışığından faydalanan, ısı tasaruffu sağlayabilen ve hiçbir şekilde bakış açınızın değişmeyeceği bir perde çeşididir. Bir çeşidinin kendi alanında bu kadar etkili olabilecek tek perde çeşididir. Aynu zamanda her deformasyona karşı dayanıklı her türlü yıkanmaya, hâlı yıkar gibi yıkanabilen hiçbir şekilde deformasyona uğramayan ve özelliğini yitirmeyen Sunscreen kumaşlarıdır. Sunscreen Stor Perde kumaşı aynı zamanda dış cephede ve cam taban olan alanlarda kullanılmaktadır. Perde yapılacak bir alanda sorun güneş ve ısıysa çözüm Sunscreen stor perde kumaşıdır. Aynı zamanda Sunscreen Stor perde hem dekoratif hem de harika doku seçeneğiyle istenilen her ortama göre kumaş seçenekleri bulunur. Aynı zamanda mimarlar tüm projelerinde ve şartnamelerinde Sunscreen Stor Perde kumaşı tercih etmektedir. Aynı zamanda kesinlikle alev almama özelliği bulunmaktadır. Kullanılan alanlarda kesinlikle bu kumaştan yangın çıktığı ispat edilmemiştir. Bütün Avrupa standartlarına uygun belgeleri bulunmaktadır.

Siz değerli müşterilerimize de ev ve ofislerimizin güneş çok alınıyorsa kullanacağınız perde çeşidi Sunscreen Perde çeşididir. Biz tavsiye ediyorsak bu perde çeşidinizi tercih etmenizde fayda vardı. Perdesor Perde Sistemleri olarak biz tavsiye ediyoruz. Siz isteyin biz uygulayalım.