Tente Sistemleri

Tente Modelleri ve Fiyatları01

Otomatik Otopark Tentesi

Tente sistemleri, otopark tente sistemlerinde işi uzmanına bırakın ister manuel isterseniz otomatik ışıklı modeller ile hizmetinizdeyiz. Tente Fiyatları uygun fiyatlarla Perdesor’da..

Oval Çatı Pergola Tente

Tüm olumsuz kötü hava koşullarında mekan içerisine su ve hava girmesini engelleyebiliyor. Üst düzey korumaya yönelik fitiller, kumaşta, raylarda, ön profilde ve arka çatı kiriş desteğinde yağmura karşı temel koruma sağlamaya ve dışarıdan giren sızmaları önlemeye uygun bir sistemdir. Mümkün olan en iyi korumayı uzun yıllar sağlamak ve sıcaklık değişiminin neden olduğu çatlamalardan etkilenmemek için bu lastikler ekstra yumuşak ve ekstra esnek kauçuktan elde ediliyor. Yüksek dereceli  alüminyum ray profilleri, paslanmaz çelikten üretilen bağlantı elemanları.

Motorlu Tente

 • Motorlu Tente Teknik Özellikler:
 • Alüminyum profiller ve plakalar
 • Kompak şık tasarım
 • Alüminyum enjeksiyon döküm parçalar
 • Elektrostatik toz boya (RAL kataloğu renkleri ;standart RAL 9016 Beyaz)
 • Paslanmaz bağlantı civatalar ve pimler
 • 150, 200, 250, 300, 350 cm ileri açılım
 • 200 – 700 cm tek parça genişlik
 • 45 dereceye kadar kademesiz ayarlanabilir eğim
 • Manüel yada uzaktan kumandalı kontrol

Otomatik Katlanır Çatı

Otomatik Çatılı sistemlerimiz için iletişime geçiniz.

Çift Açılır Tente

Çift Açılır Tente Sistemi İki Profil Dikme Ayak ve Dikme Ayakların Orta Kısmında Bulunan Makaslı Çelik Konsol Sisteminin Sağ ve Sol kısımlarına monte edilen , çift yöne açılan Tente modelidir.

Çift Açılır Tente Sistemi İsteğe göre Tekerlekli Ya da Yere Sabit şekilde  yapılmaktadır.

Çift Açılır Tente Sistemi Tekerlekli olarak imal edildiğin ‘de Hareketliliği Sayesinde Farklı Şekillerde ve Yerlerde çok Amaçlı kullanım sağlanır .

Çift Açılır Tente Sisteminde Kullanılan Kumaşlar

İthal Akrilik  5 Yıl  Solmaz , Su tutmaz Garantili İthal Akrilik Kumaşlar Kullanılmaktadır. 100 Farklı Renk ve Desen Seçeneği Mevcuttur.

Yürüyüş Yolu Tentesi

Otel alışveriş merkezi gibi alanlarda yürüş yolu üstüne kurulabilen dekoratif ve estetik bir görünüm sağlayan tente sistemi modelidir. En uygun fiyat avantajları ile Uzman tente sistemleri tarafından montajı yapılmaktadır.

Tente Özellikleri

 • Akrilik su geçirmez kumaşlı Avrupa ve Yerli kumaş seçenekleri
 • İç kısım metal aksam dilediğiniz renkte boyama paslanmaz ve toz boya seçenekleri
 • Dilediğiniz boy ve ebatlarda üretimi yapılabilir.

Sabit Tente

Sabit tente ekonomik tente modellerimizden biridir. Genellikle estetik görünüme önem veren müşterilerimiz tarafından tercih edilir.balkon pencere üstü yürüyüş yolu tente sistemlerimiz için iletişime geçiniz.

Mafsallı Tente

Uygun fiyatlı ekonomik tente modeli uzman tente sistemleri firmamız garantili montaj ve ürün satmaktadır. Mafsallı sistem tenteler manüel olarak açılıp kapanmaktadır. Dilerseniz tente sistemine motor takılarak otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlayabiliriz. Tente fiyatları arasında en ekonomik ve kullanışlı tente modelidir.

Balkon Tentesi

Balkon için en ideal tente sistemleri en ekonomik fiyatla uzman tente sistemleri tarafından montajlanmaktadır. Tente sistemleri manüel yada otomatik olarak kurulabilir. Su geçirmez özellikleri avrupa ve yerli akrilik kumaşlarda vardır.

Pencere Tentesi

Pencere tipi tente sistemi yağmur ve güneşin ev veya ofisinize giriş açısını ayarlayabileceğiniz tente modelidir. Dekoratif ve kullanım amaçlı olarak kullanılmaktadır. Akrilik polyester kumaş seçenekleri ile satışı yapılmaktadır.

Karpuz Tente

Karpuz tente adını karpuz meyvesine benzemesinden almıştır. Genel olarak şık ve dekoratif bir görünüm sağlamak için kullanılmaktadır. Kumaş seçenekleri mevcuttur. Dilediğiniz ölçülerde üretimi yapılabilir. Akrilik ve polyester su geçirmez tentelik kumaşlar imalatında kullanılmaktadır.

Dekoratif Tente

Dekoratif tente modelleri sabit tente modelleri ile tasarlanır. Mağaza iş yeri ve oteller dikkat çekmek için dekoratif bir ortam hazırlamasına yardımcı olur. Renk ve desen seçenekleri mevcuttur. Kullanılan kumaşlar Avrupa ve yerli akrilik özellikli su geçirmeyen malzemeden imal edilmektedir. Her ölçüde üretimi yapılabilir. Özel model tente siparişleriniz alınır.

PerdeSor +90 (212) 294 12 95

ÜCRETSİZ KEŞİF fırsatından yararlanmak için hemen iletişime geçin.