Adalar Perdeci 3

Adalar Perdeci ‘niz Perdesor!

Adalar’daki eviniz, ofisiniz veya diğer mülkleriniz için size en yakın Perdeciyi mi arıyorsunuz?  Yeni eviniz, ofisiniz veya projeleriniz için perde modelleri ve fiyatları hakkında bilgiye mi ihtiyacınız var? Siz evinizde kalın biz sizi evinizde, ofisinizde, mağazanızda ziyaret edelim. Hem ücretsiz olarak net perde ölçülerinizi alalım, hem de evinizde yaratmak istediğiniz tarza ve bütçenize uygun perde sistemlerinden birini seçmenize yardımcı olalım.

Perdeci değil;  “Perdesor!”

Perdeler yüzyıllardır her evin neredeyse olmazsa olmazı! Doğru renk, desen ve sistem seçimi ile bütçenize uygun harika tasarımlar çıkarmanız mümkün. Biz ise bunu yaparken sizlere sadece fiyat vererek yardımcı olmuyoruz. Çünkü ; sadece Perdeci değiliz. Perdeyi biliyoruz, projeleri okuyoruz, iç ve dış mekan tüm tasarımlarınızda bilgi ve deneyimimizle işinizi kolaylaştırıyor, bütçenizi rahatlatıyoruz. Ortak akılla, hayal ettiğiniz  ferah, modern, klasik yaşam alanları yaratmanıza yardımcı oluyoruz.

Yaz aylarında nem, tuz, rüzgar ve özellikle de sıcağın çok yoğun hissedildiği bölgelerden olan İstanbul Adalar’da iç mekanlarda ve dış mekanlarda kullanmak için doğru perde sistemi seçimi yapmak ve perde sistemine uygun kumaş, renk, desen seçmek ; hem bütçeniz, hem yaşam alanlarınızdaki tasarımın cazibesi, hem de perdelerinizi uzun süreler masraf etmeden ve sağlıklı bir şekilde kullanabilmeniz için çok önemlidir. Tüm bunları biliyoruz.

Perde Seçimi Yaparken Bunlara Dikkat Edin

Adalar’daki eviniz, ofisiniz, oteliniz veya cafeler ve dükkanlarınız için perde seçimi ve perdeciyi seçerken dikkat etmeniz gereken konular da var. İstanbul Adalar’daki iklim koşullarının İstanbul’un herhangi bir semtine oranla daha farklı olması nedeniyle ada sakinleri evlerinin, ofislerinin, apart veya otellerinin hangi cephesinde hangi perde sistemi kullanımı sağlanmalı bilmelidir. Bu gibi temel bilgiler bilinmeden satın alınacak her perde sistemi ilk etapta bütçenize uygun gözükse bile orta ve uzun vadede bütçenize zarar verecektir.

Elbette iç tasarım konusunda herkes uzman olmak zorunda değil. Buna kimsenin vakti de yok.  Ve genelde bizler ; evin belki de en önemli görsel parçasını perdelerimizin seçimlerimizi yaparken ya “bilindik, tanıdık olan” perdeleri seçmeyi düşünüyoruz ya da yanlış bütçe ile yanlış sistemlere para harcayarak konusunda uzman olmayan perdecilerin gazabına uğruyoruz.

Adalardaki yaşam alanlarınız için perde arayışına girmiş bir ziyaretçimiz olarak perdeci arayışınız sonucunda bu satırlara kadar geldiniz.

O zaman okumaya devam etmenizi tavsiye ederek şu soruyu sormak istiyoruz ;

“Bunları biliyor muydunuz?” 

Bütçe Dostu Perdeler Seçin

Adalar’da yazın klima kullanımınızı azaltacak, kışın ise doğalgaz kullanımınızı azaltacak yalıtım özelliklerine sahip teknik kumaşlarla bütçe dostu perde sistemleri kullanmanız gerektiğini biliyor muydunuz? Peki solmayan kumaşlar, yıkama gerektirmeyen kumaşlar, gizlilik veya manzara ihtiyacınıza uygun, rüzgar kesen, sineklik görevi gören, mutfağınız, salonlarınız oturma odalarınız, çalışma veya toplantı odalarınız için bir çok farklı perde sistemi olduğunu? Peki doğru bilgiyle doğru sistemleri kullanmanızın bütçenize çok daha uygun olacağını? Bize bugün danışın. Arayın. İhtiyaçlarınızı anlatın. Sizi, size en uygun perde sistemi çözümlerimizle ve kumaş kataloglarımızla ziyaret edelim.

PerdesorPerdeciletisim 1

Perde sistemleri hakkında çeşitli yanıtlar ve tavsiyeler vermeye çalıştığımız perde blogumuzu şimdi ziyaret edin!

İstanbul’un en geniş hizmet ve montaj ağına sahip Perdecisi olarak İstanbul Adalar‘da tüm perde modelleri, kumaşları ve sistem ihtiyaçlarınız için bir telefon kadar uzağınızdayız. Bize aşağıdaki iletişim kanallarından biri ile dilediğiniz zaman ulaşın. Siz ne istediğinizi hayal edin birlikte gerçekleştirelim!

Son not olarak belirtmek isteriz  ki ; Adalar Perdeci arayışınızın olumlu sonuçlandığını umuyor ve evlerinizde, ofislerinizde, cafenizde, otel perde ihtiyaçlarınızda, iç ve dış mekan tüm yaşam alanlarınızda “bütçe dostu modern yaşam alanları” yaratmak için öncelikle bizlere ulaşmanızı tavsiye ediyoruz.