Ahşap Jaluzi

Ahşap Jaluzi Perde Modelleri ve Fiyatları22 1

Ahşap Jaluzi

Ahşap Jaluzi adı üzerinde %100 ahşaptan oluşan bir perde çeşididir. Perdenin varoluşundan bu yana Dünya’nın önde gelen ülkelerinde, Amerika’da kullanılan perdedir. Çin ve Japonya’da yetişen ıhlamur ve Bambu ağacından yapılmaktadır. Ahşap Jaluzi her alanda kullanılabilecek en kaliteli en uzun ömürlü kullanılabilen, en güzel ortamları oluşturabilen mimari ve harika tasarımlar sonucunda ortaya çıkarılan alanları doğallığıyla oluşturmaktadır. Türkiye’de özellikle müdür odaları, yönetim odaları mutfaklarda maddi olarak gücü yeten herkes Ahşap Jaluzi’yi tercih etmektedir. Tamamen doğal olmasından dolayı ahşap görünümüyle iç mekanlarda kullanılan ve göze hoş gelen bir ofis, bir mutfak, bir salon salan perdesi olarak tercih edilmektedir.

Ahşap Jaluzi tek tek işlendiği için fiyat olarak da Türkiye ve Avrupa ülkelerinde pahalı bir perde çeşididir. Son yıllarda ahşap görünümlü polivit denilen geri dönüşümden yapılan bir Jaluzi perde türüdür. Tamamen plastik olarak bilinip güneşi çok gören alanlarda güneş ısısından ve yeterince hava almadığından dolayı bir odada kullanıldığında kötü koku ve kanserolojik içerik yaymaktadır.

Biz Perdesor perde sistemleri olarak hiçbir şekilde Polivit denilen ahşap olmayan, geri dönüşümden yapılan Jaluzi’ye benzer sistemi hiçbir sistemi müşterimize tavsiye etmiyoruz ve kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Son yıllarda COVID-19 gibi insan sağlını etkileyen bir virüs gibi insan sağlığını etkileyecek bu tür perdeleri kullanmayınız. Aradaki %30 fiyat farkına rağmen Ahşap Jaluzi’yi tavsiye ediyoruz.

Bir ürünün her zaman en iyisini kullanmak her zaman fayda sağlamıştır. Ahşap Jaluzi olsun, başka bir şey olsun paramızla alacağımız her türlü ürünün en iyisine sahip olmak en sağlıklısıdır.

Ahşap Jaluzi 25mm, 35mm, 50mm ve 70mm slayt genişliklerine sahip olup 4 tane seçeneğe sahiptir. Türkiye ve Dünya’da en çok kullanılan ahşap jaluzi çeşidi 50mm olandır. Hem göze hoş gelen hem de mekanda kendini belli eden perde çeşididir. Dar alanlarda, iç cama yüzeylerinde 25mm ahşap jaluzi tercih edilmektedir.  Aynı zamanda 3mm et kalınlığı olup güneşe karşı çok etkili, ısıyı kesebilen, karanlık oluşturabilen bir perdedir. Bakış açımızı kendimiz ayarlayabilmekteyiz. Alan ve imkan varsa her zaman ahşap jaluzi tavsiye etmekteyiz.

Biz Perdesor perde sistemleri olarak %100 ahşap jaluzi tavsiye ediyoruz. Doğallık her zaman ön planda olmalıdır.