Perdesor kimdir?

Talatpasa 34 apartments Kağıthane perdeci003

Perdesor kimdir?

Perdesor Perde Sistemleri olarak 2014 yılından bu yana Kağıthane merkezde faliyet göstermektedir. Perde tecrübemiz 2008 yılında başlamıştır. Tüm Türkiye ve Avrupa ve Doğu ülkelerinde faliyetimizi sürdürmekteyiz. Her türlü Perde sistemini müşteri ayırmaksızın hizmete sunmaktayız. Kuruluşumuzdan bu yana gerek projelerimizde gerek teslimatlarımızda gerekse kargoyla ulaştırmış olduğumuz bütün müşterilerimizden övgü ve tebrik almaktayız. Her zaman daha iyisini yapmak için siz değerli müşterilerimize hizmet etmekteyiz. Her zaman en iyi kalite, en iyi hizmet ve zamanında teslimat yapmak önceliğimizdir. Perdesor Perde Sistemleri olarak her yıl kendimizi daha da geliştirip siz değerli müşterilerimize nasıl daha kaliteli perde sunacağımızı fuarlara katılıp araştırıp keşfedip size sunuyoruz. Hem Türkiye’de hem Avrupa’da trend perdeleri siz değerli müşterilerimize en hızlı şekilde sunuyoruz. Gerek 1m gerekse 1 metre kare perdeyi en iyi şekilde, en iyi kalite, en iyi hizmetle size ulaştırmaktayız. İstanbul genelinde her bölgeye hizmetimiz mevcuttur. Aynı zamanda Türkiye, Avrupa ve ABD’ye kadar hizmetimiz ulaşmaktadır. Her türlü perde ve gölge sistemi yapmaktayız. Stor perde, Ahşap Jaluzi, Tül Perde, Zebra Perde, Dikey Tül Perde, Motorlu Perde Sistemleri, Pergola ve kış bahçesi yapmaktayız.

Birinci hedef bölgemiz konumumuzdan dolayı Kağıthane bölgesidir. Kağıthane perdeci Perdesor Perde Sistemleri olarak hizmet vermekteyiz. Kağıthane’nin her bölgesinde perdeci denildiğinde Perdesor Perde Sistemleri ve Kağıthane perdeci olarak internette bizi görebilirsiniz. Kağıthane’de Tül perde, Stor Perde, Zip Perde, Mekanik ve Tekstil perdesi olarak kendi imatlarımızla en hızlı sürede siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Bize mesaj atarak veya sabit hatlarımızdan arayıp randevu oluşturmanız yeterli olacaktır. İstenilen perde belliyse 2 veya 3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Perde ihtiyacı olan her yerde olmaktan mutluluk duyarız. Perde lüks değil ihtiyaçtır. Perde ihtiyacı olan her evde bulunmaktan mutluluk duyarız. Perdenin binbir çeşidini bulabileceğiniz Perdesor Perde Sistemleri mağazaları internet, Instagram hesaplarımızdan istediğiniz perdeleri seçebilirsiniz.

Kağıthane Perdeci

Kağıthane Merkez ve Çağlayan‘da bulunan mağazalarımız 8:00-21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 2014 yılından beri merkez şubemiz Kağıthane’de hizmet verip her gün daha iyisini yapmak için uğraşıp daha kaliteli perdeler sunmaktayız. Kağıthane perdeci olarak hem Instagram hem Youtube hem de internet Web sitemizle size en iyi kalite perdeleri size sunmaktayız.

Kağıthane Perdeci Perdesor Perde Sistemleri olarak Zebra Perde, Tül Perde, Stor Perde, Ahşap Jaluzi, Dikey Tül Perde ve her türlü perde siz değerli müşterilerimize temin etmekteyiz. Temin süresi 2-4 gün arasında olup ücretsiz keşif ve montaj sunmaktayız.

Kağıthane Tül Perde

Kağıthane’de sektörel olarak perdeye yön veren her zaman en iyi kalite ve en iyi kumaşı en uygun fiyata siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Tülün her türlüsü bizde bulunup işlenmektedir. En trend tül seçenekleri ve fon perde seçimleri için sizleri mağazalarımıza davet ediyoruz. İstediğiniz her perdeyi en kısa sürede size ulaştırmaktayız. İstedğiniz perde çeşidi belliyse bizim için yapmak 2-3 iş gününde size teslim olur.