Stor Perde

Stor Perde Modelleri ve Fiyatları08 1

Stor Perde güneş ışığını kırıcı özelliğe sahip olup eviniz için loş bir ortam olmasını sağlar. Güneşten alınan ısıyı azaltmaz sadece içeriden dışarı, dışarıdan içeri görüntüyü kapatır.

Polyester özelliğe sahip olduğu için teknik özelliğe sahip değildir. Stor perde için tüm renk yelpazesi bulunmaktadır. Çok ekonomik olup her bütçeye uygun üretimimiz bulunmaktadır.

En çok kullanılan Stor Perde rengi gridir.

Çocuk odaları, Kreş ve okullarda renkli stor perdeler daha çok tercih edilmektedir.

Fon perdelerin kumaşından farklı olarak, stor kumaşları, ham kumaşa özel apre uygulanarak, üstteki boruya problemsiz olarak sarılabilecek hale getirilen kumaşlardır. Farklı ipliklerle, farklı inceliklerde, farklı dokuma sıklıklarında, farklı apre uygulamaları ile bu kumaşlar çeşitlilik gösterir. Bu kumaşlar genel olarak şu başlıklar altında toplanır ve ışık geçirgenlikleri farklıdır.

Ölçüye göre kesilmiş stor kumaşı üst tarafta bulunan alüminyum boruya takılır. Üstteki alüminyum boru, onu döndürecek bir mekanizmaya bağlıdır. Mekanizma çalıştırıldıkça boru döner ve kumaş yukarı/aşağı hareket ederek içeri ışık alınır veya ışık engellenir.

Tavana /duvara, kornişe, pencere çerçevesine montajı yapılabilir. Montaj profiline takılan portraylar yardımı ile sabitlenir. Kornişe takılması tercih edildiğinde, ek aparat yardımı ile kornişi delmeden stor perdenin montajı yapılabilir.

PerdeSor +90 (212) 294 12 95

ÜCRETSİZ KEŞİF fırsatından yararlanmak için hemen iletişime geçin.