Ofis İşyeri Perdeleri

İş yeri, ofis ve çalışma alanlarında ışık ve dekorasyon açısından önemli alanlardır. Bir çok ofis perde modeli estetik bir görünüş katmakta ve istenilen ihtiyaca cevap vermektedir. Ofisler için Perdesor Perde sunduğu perde modelleri arasında zebra perde, stor perde, dikey perde ve ahşap-alüminyum jaluzi perde olmak üzere birçok perde çeşitleri ile ofisinize uygun perde modelleri dizayn etmektedir.

Ofis perdeleri motorlu ve motorsuz olarak müşterilerin tercihine göre yapılmaktadır. Uzaktan kumandalı ofis perdeleri son derece pratik kullanıma sahip ve aynı zamanda manuel olarakta kapatılıp açılabilen perdelerdir. Perdeler ofis ortamına genişlik de derinlik sağladıkları gibi estetik bir görüntü de katmaktadır. Her ortama uygun renk ve model perdelerle çalışmak keyif verecektir. Ayrıca ofis perdeleri ışık ve ısı kontrolü sağladıkları gibi özelliğine göre dışarıdan iç mekanı, iç mekandan dışarıyı görebilme kontrolü sağlamaktadırlar.

Ofis-İş Yerleri İçin Perde Çözümleri

  • Ofis-Büro Perdeleri
  • Otel Perdeleri
  • Restaurant – Cafe Perdeleri
  • Hastane Perdeleri
  • Okul Perdeleri
  • Fabrika Perdeleri
  • Dijital Perdeler
  • Yanmaz Perdeler

Ofis Perdesi Çeşitleri

Ofis perdesi sistemleri arasında yer alan perde çeşitleri: Stor perde, zebra perde, ahşap jaluzi, sun screen stor, dikey perde, ve buna benzer birçok perde modeli motorlu ve motorsuz olarak müşterilerimizin tercihine sunmaktayız.

Ofis Perdesi Fiyatları

Ofis perdesi m2 fiyatları için Perdesor uzman ekibiyle lütfen iletişime geçiniz. Ücretsiz keşif ve avantajlı fiyatlarımızdan yararlanmak, farklı fikir ve perde dekorasyonu için hemen iletişime geçin.

Ofis perdesi nasıl olmalı?

Ofis ortamlarında perdeler önemli yer tutar. Ofisinizi modern gösterecek en önemli hususlardan birisi perdelerdir. Bu noktada ofis perdesi nasıl olmalı sorusunu her zaman sorarız. Çünkü ofise prestij katacak hususlardan biri de ofisinizin güzel bir perdeye sahip olmasıdır. Çünkü odaya ilk girildiğinde perdeler incelenir. Aynı zamanda ofisinizin dekoruyla uyumlu olup olmadığı kıyaslanır. Bu şart sağlanmazsa dekorasyondan bahsetmek uzaktır. Modern bir görünüm sağlamak için dekorasyon arasında bütünlük sağlamakta önemlidir. Günümüzde en çok tercih edilen ofis perdelerinin başında Stor Perde gelir. İş ve ofisler için doğru perde seçimi yaparken üzerinde durulacak hususlar bulunmaktadır.

Ofis ve iş yerlerine resmi bir hava kazandırmak ve sade şık bir görünü ile düzenli bir dekorasyon ortaya çıkarmaktır. Bu resmiyet bu şekilde kazanılabilir. Resmi bir görünüm için aşağıdaki perde modellerini tercih edebilirsiniz

Perdesor +90 (212) 294 12 95

ÜCRETSİZ KEŞİF fırsatından yararlanmak için hemen iletişime geçin.