Telefon : +90 212 294 12 95

Zebra Stor Perde

post image

Zebra stor perde ise sık dokunmuş kumaşlarla tül kumaşların şeritler halinde aralıklı olarak dizilmesiyle, meydana gelen hem güneşlik hem de tül perde görevini aynı anda yapan ve ışık geçirgenliği ayarlanabilen perde çeşididir.

Zebra Stor Perde çift yönlü kullanılabilen tek perde sistemidir. Tek bir perde ile hem gece hemde gündüz kullanılabilmektedir.

Zebra Stor Perde hem tasarruf sağlamakta hemde hayıtınızı kolaylaştırmakta yardımcınızdır. Zebra Stor Perde günümüzde en çok tercih edilen perde modellerindendir. Kullanımı çok basit ve pretiktir.

Tek bir perde ile evinizi şık ve zarif bir görünüm verebilirsiniz. Zebra Stor Perde ile gündüzleride rahat bir ortam yaratabilirsiniz.

Yatay dokusu ile beraber hem tül hemde stor olarak kullanılmakta, görünümü zebraya benzediği için ismini buradan almış olmaktadır.

Zebra Stor Perde çift yönlü kullanılabildiği için gün ışığını istediğiniz kadar evinize almanızı sağlamaktadır. Zebra Stor Perde çocuk odaları, yatak odalarında daha çok tercih edilmektedir. Zebra Stor Perde kalın uygulamaları ile gündüz bile rahat uyku almanıza yardımcı olacaktır.

Zebra Stor Perde aynı zamanda şıklığı ile ev dekorasyonunda muazzam bir seçenek sunmaktadır. Home concept uygulamalarına sınırsız renk seçenekleri ile muhteşem görselliğe sahiptir.

Perde Blog