Telefon : +90 212 294 12 95

Sun Screen Stor Perde

post image

Sun Screen Stor Perde hayatımızı çok kolaylaştıran bir perde çeşididir. Evinizde ve işyerinizde kullandığınızda perdeniz olup olamadığının farkına bile varamazsınız.

Sun Screen Stor Perde evinizde veya iş yerinizde kullandığınızda sanki hiç perde yokmuş hissi vermektedir. Manzaranız hiç değişmeyecek ve görüntünüzden hiç bir şey kaybetmemiş olacaksınız.

Manzaranız kaybolmayacak ve dışarıdan bakıldığında evinizi iç mekanı görünmeyecektir. Seçmiş olduğunuz renkte olan Sun Screen Stor Perde görüntülenecektir.

Sun Screen Stor Perde seçmiş olduğunuz kumaşın yüzdelik geçirgenliğine göre istediğiniz kadar güneş ışığından faydalanmanıza olanak sağlayacaktır. Güneş ışınları sizin izin verdiğiniz kadar evinize girebilecektir.

Sun Screen Stor Perde kumaşı ister iç perde isterseniz dış perde olarak kullanabilirsiniz.

Sun Screen Stor Perde %40 ve %200 derece kırılmaya yardımcı olma özelliğine sahiptir. Sun Screen Stor Perde seçeceğiniz kumaşın özelliğine ve yüzdelik geçirgenliği hayatınızı kolaylaştırmakta size yardımcı olacaktır.

Sunscreen perde özel teknik bir perde kumaşıdır. Dokuması ve bileşimi sayesinde şeffaf bir yapıya sahiptir. Zararlı güneş ışığını engellerken aydınlığı içeri alır ve içeriden bakınca dışarının görünebilir olmasına sağlar. Gündüz ışığındaysa dışarıdan bakıldığında içerisi görünmez. Bu nedenle özellikle ofisler için ideal bir perde sistemidir. PVC ve polyester karışımı bileşimini yanında cam elyafından mamül screen perdeler vardır. Ayrıca cama bakan kısmı alüminyum kaplı. Sunscreen perde modern ve kullanışlı bir perdedir. Işık ve iklimlendirme masraflarında ciddi oranda tasarruf sağlar. Bu sistemlerin motorlu olarak kullanılmaları yaygındır. Böylece sistem uzaktan kumanda veya butonla kontrol edilebilir, merkezi otomasyon sistemine bağlanabilir.

Perde Blog