Telefon : +90 212 294 12 95

Dikey Perde

post image

Dikey tül perde fiyatları her dikilecek cama göre değişiklik gösterebilir. Bunu ölçü alımı sırasında ortalama bir fiyat çıkartarak öğrenmek mümkündür. Çünkü her dikilecek yerde camın uzunluğu ve genişliği farklılık gösterebilir. Bu sebeple de dikey tül perde fiyatları değişir.

Dikey tül perdeler 2018 yılı içerisinde modern dekorasyon isteyenlerin sık tercih ettiği şık görünümlü harika bir tasarım perdedir. Rengârenk ister klasik isterseniz spor olarak dekore ettiğiniz evlerde, iş yerlerinde, ofislerde ya da herhangi mekanda bu modelleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Çok şık bir görünümü olduğu gibi aynı zamanda da çok modern bir görünümü oluyor. Son trendlerde de en çok tercih edilen model olduğu için fiyatları da oldukça fazla araştırılan konular arasında yer alıyor. Dikey tül perde fiyatları her semtte ve her ilde değişiklik gösterebilir. Genel ortalama fiyatlar ise kaliteli ürünlerin kullanımına bağlı olarak değişebilmektedir. Yine de sizlere ortalama bir fiyat verecek olur ise hem kaliteli hem de uzun süre kullanılacak bir dikey tül metresi ortalama 100 liraya dikilmektedir. Bu fiyat yukarıda belirttiğimiz gibi semtlere ve illere göre değişebilir. Bu nedenle en kaliteli ürünü en iyi fiyata aldığınıza aynı zamanda da iyi bir işçilik ile dikildiğine emin olmanızda fayda var.

Salon için dikey tül perde maliyeti Salon için bu perde modelleri en çok tercih edilen mekânlar olarak karşımıza çıkıyor. Sebebi ise genelde bütün dekorasyonlara uyum sağlayan modern bir modelde olmasıdır. Bu sebeple ev hanımları salonları için dikey tül perdeyi tercih ederken desenli ya da renkli olmasını da istiyor. Evinizde yoğun olan renkler hangileri ise ona uyumlu olacak bir rengi tercih edebilirsiniz. Bu renkler ile güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Sade ya da desenli olarak da tercih etmek mümkündür. Kaliteli ürünlerden dikimi yapılmış her ürün senelerce hiçbir sorun olmadan kullanılabilir. Bu ürünler çok kolay yıkanabilir ve ütü gerektirmez. Çok uğraştırmadan hafif bir düzeltme ile kullanabilirsiniz. Evinizde başka alanlarda da dikey perdelerinizi kullanabilirsiniz.

Yatak odasında dikey tül perde kullanımı Yatak odasında yine dikey tül perde tercihini yapabilirsiniz. Çok şık ve modern güzel bir görünüm olacaktır. Sadece yatak odasına uygun renkleri tercih ettiğinize emin olmanız gerekiyor. Doğru renk seçimi yaparak yatak odasını da modern bir görünüm kazandırabilirsiniz. Dikey tül perdeler istenilen uzunlukta dikilebildiği için cam ne kadar büyük olursa olsun istenilen ölçülerde dikilebilir. Bu konuda aklınızda bir soru işareti olmasın. Sadece ölçüleri doğru verdiğinize emin olun. Evinize ölçü almaya gelen kişilerin ustalıkla işini yaptıklarına da emin olmakta fayda var. Yatak odası için renk seçimini uygun renklerden seçebilirsiniz dedik ancak beyaz sade renkler de çok şık ve modern görünecektir. Uygun olan modeli kendiniz seçebilirsiniz. Ayrıca da yatak odasının dekorasyonu tam anlamıyla tamamlayacak güzel bir perde modeli olacaktır. Yatak odasında bu modeli sade renk olarak tercih etmenizi öneririz. Genel olarak desenli modeller salon ve mutfak için daha uygun olurken yatak odası için tercih edilen ürünlerde esas olan sade desenler oluyor. Fiyatlar konusunda da yine uzman kişilerden destek alabilir ve en uygun hizmetten faydalanabilirsiniz. Yatak odasında kullanılacak olan dikey tül perde fiyatları modele ve uzunluğa göre değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle doğru bir seçim yapabilirsiniz.

Perde Blog