Telefon : +90 212 294 12 95

Ahşap Jaluzi

post image

- Ahşap malzemeden dolayı şık ve sıcak görünüm - Mobilya ve diğer dekoratif unsurlarla kolayca uyum - 25mm ve 50mm kalınlık seçenekleri - İki cam arası sistemlerde pratik çözüm - Dayanıklılık ve uzun ürün ömrü

Jaluzi Perde, alüminyum ve ahşap jaluzi olarak 2 modeldir. Ahşap jaluzi perde 16 mm, 25mm ve 50 mm slayt genişliğinde ve çeşitli desen seçenekleri vardır. Pencere kasasına yapılan çalışmalarda 25 mm, tavan uygulamalarında 50 mm bant genişliği seçenekleri tercih edilebilir. 16 ve 25 mm. ve 50 mm. genişliğindeki ahşap şeritlerin merdiven şeklinde dokunmuş iplere dizilerek üst kasa kısmı içinde gizli çalıştırma mekanizması sayesinde plastik çubuk marifetiyle 180 derece aşağı ve yukarı eş zamanlı hareket ettirilerek ışıktan istediğiniz kadar yararlanma olanağı verir.

Ahşap Jaluzi Perde de renk ve desen seçenekleri ana ve ara renkler olmakla birlikte, üzerinde delikler bulunan perfore jaluzi perde adı verilen delikli jaluzi perde çeşidi de bulunmaktadır. Jaluzi perdenin maliyeti diğer perdelere göre daha düşüktür. Jaluzi perdenin temizliğini yaparken alüminyum bantları zedelememeye ve yumuşak bir bez kullanılması önerilir. Jaluzi perde genellikle büro ve iş yerlerinde kullanılır.

Ahşap Jaluzi Perde hakkında Bir dekorasyon tamamlanırken en önemli parça kesinlikle perdelerdir. Perdeler ne kadar iyi olursa dekorasyon da o ölçüde başarılı tamamlanmış sayılır. Ürününüzü seçerken siz de dekorasyonun bütünlüğüne uyacak ve tamamlayacak ürünleri tercih etmelisiniz. Bu anlamda günümüzde en çok tercih edilen model de Jaluzi perdelerdir. Ürünün kullanımından itibaren en çok tercih edilen model ise ahşap Jaluzi perde modeli oldu. Ahşap Jaluzi perdeleri bir mekanizma üzerinde açılıp kapanabilen şekilde üretilir. Bu üretim şeklinde bütün hesaplar doğru yapılmalıdır ki mekanizma düzgün çalışabilsin. Temizliği yapılırken de bu mekanizmayı bozmamaya özen göstermek gerekir. Ahşap temizleyici ürünler ile de temizliği çok basit yapılabilir. Ayrıca yapısı itibariyle de toz tutmaz. Çok fazla kirlenmez ve rengi de değişmez. Evin dekorasyonuna güzel bir hava katar ve modern görünüm sağlar. Jaluzi perdeler bir mekanizmada hareket eder gün ışığını içeri ne kadar girecek siz kendiniz belirler ve ayarlamasını yapabilirsiniz. Bu çok güzel bir kullanım kolaylığı ve avantaj sağlar. Aynı zamanda ise modern görünümü sayesinde de çok güzel bir görünümü sağlar. Bu perde modelleri genel olarak ise ofislerde tercih edilir. İş yerlerinde daha modern ve resmi bir hava vermesi için ahşap Jaluzi perde modelleri tercih edilir. Son zamanlarda ise bu perde modelleri evlerde de tercih ediliyor. Genel olarak yazlık ve ahşap evlerde dekorasyona uyum sağlaması açısından da tercih edildiği görülüyor. Bu sayede mevsimlik gidilen evlerde mobilyaların gün ışığından kötü olmasını da engelliyor. İçeri ışık girmesini büyük ölçüde engelliyor ve kapalı konumda bırakıldığı sürece koruma sağlıyor. Ahşap Jaluzi perdeler aynı zamanda büyük oranda da dışarıdan soğuk ve sıcak hava girmesini de önler. Bu sayede evdeki ya da ofisteki ortam sıcaklığı çok fazla değişmez.

Perde Blog